Smoothie Spinaq Banane Kos

Smoothie Spinaq Banane Kos

Përbërësit:

 • 1 banane e mesme
 • 1 felë ananasi e prerë në kuba dhe e ngrirë
 • 3 grushta fletë spinaqi të pazier
 • 1 gotë kosi
 • 1 gotë uji ose kuba akulli
 • 1 lugë çaji mjalti (opcionale)
 • 1 majë luge xhinxher (opcionale)

Përgatitja:

Hidhini të gjithë përbërësit në një shtrydhës frutash (blender) dhe përzjeni derisa e gjithë masa të bëhet e lëngshme. Shijojeni në çast për të përfituar të gjithë benefitet për shëndetin tuaj.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

 • Lushnjë
 • Tiranë
 • Korçë
 • Sarandë
 • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne