Panxhar Boronica Smoothie

Panxhar Boronica Smoothie

Përbërësit:

 • 1/2 panxhar mesatar të pjekur
 • 1/2 gotë me boronica të ngrira (ose manaferra)
 • 1/4 avokado të copëzuar
 • 1/2 gotë me tërshërë
 • 1/2 lugë gjelle limoni të shtrydhur
 • fara luledielli
 • 1/2 lugë mjalti

Përgatitja:

Ndani panxharin në copa më të vogla. Hidhini të gjithë përbërësit në një shtrydhës frutash (blender) dhe grijini derisa të formohet një masë e njëjtrajtshme e lëngshme. Shërbehet dy personave.

Kontakt

  Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  +355 68 90 22 120
  Autostrada Lushnjë-Fier km7
     Bishqethem, Lushnje 9001
  Lagjja Nr.1
     Rrogozhinë 2503

Pikat Tona

 • Lushnjë
 • Tiranë
 • Korçë
 • Sarandë
 • Rrogozhinë

Shërbime të tjera

Lidhuni me Ne